ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Rekostrukce bytu: inspirace na proměnu bydlení - DESIGNO rekonstrukce

Před samotnou rekonstrukcí bytu načerpejte inspiraci a ujasněte si, jak by nové bydlení mělo vypadat. Nezdá se vám spojení dřeva a kamene? Třeba z našich realizací zjistíte, že to skvěle funguje. Prohlédněte si možnosti provedení rekonstrukce bytu, společně najdeme řešení, které vám bude více než vyhovovat.

Chystáte se rekonstruovat? Inspirujte se!

Přemýšlíte nad rekonstrukcí bytu, ale nejste si jistí, jestli vaše představy půjdou v panelovém domě realizovat? Dokážeme převést vaše sny ve skutečnost. Prostorná koupelna s oknem, kuchyně s ostrůvkem ani předsíň s dostatkem úložného prostoru nepředstavuje problém. Představíme vám nápaditá řešení dispozice bytu i kombinace různých materiálů a barev.

Byt ve stylu moderní horské chaty

Propadli jste kouzlu cottage stylu, ale žijete v bytovém domě? I ten se dá proměnit v horskou chatu. Dokonalou podobu vykouzlí kombinace dřeva a kamene. Dekor dřeva se uplatní nejen na podlaze, ale také na obložení stěn.

Kamenná umyvadla pak představují designový kousek, který doladí celý prostor koupelny. Třešničkou na dortu je krb na biolíh, který navodí hřejivou a autentickou atmosféru i v panelákovém bytě.

Prostorná kuchyň jako srdce bytu

Panelákovou kuchyň nemusí tvořit pouze úzká obdélníková místnost s minimem pracovního i volného místa. Vytvoříme vám kuchyň na míru přesně podle vašich představ. Velké množství úložných prostor skvěle doplňuje ostrůvek s barovým pultem, který nejenže rozšiřuje pracovní plochu, ale také vytváří pohodlné místo ke stolování.

Prosvětlená koupelna s kompletním vybavením

Koupelny v panelových bytech mají často tu nevýhodu, že postrádají přirozené světlo. Nemusí to tak ale být vždy. Dá se vytvořit prostorná koupelna s oknem a kompletním sanitárním vybavením – toaletou, dvěma umyvadly, sprchovým koutem i vanou. Nechybí ani praktické skříňky na hygienické potřeby a zrcadlo. Neotřelý prvek, který upoutá na první pohled, představují šedé obklady s bílým žilkováním.

Nápadité řešení malého bytu

Z obyčejné 1+1 se nám podařilo vytvořit plnohodnotný byt 2+kk. Hlavní prostor tvoří neotřelá kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, která se prodlužuje do obývací stěny. Na zdi za ní jsme aplikovali oblíbená stěrka dodávající prostoru nadčasovost. Ložnice je krásně prosvětlená a stejně originální jako zbytek bytu – dominantu představuje manželská postel s nástavcem v jednoduchém, přesto efektním dekoru.

Maximální využití předsíně

Obyvatelé menších bytů se často potýkají s nedostatkem úložných prostorů. Využijte proto také vstupní chodbu a kromě předsíňové stěny vsaďte na vestavěné skříně, které nezaberou moc místa a poslouží třeba jako botník. Prostor je maximálně využitý také v kuchyni, vejdou se do ní spotřebiče i nádobí.

Vdechneme bytu moderní design

Dobře promyšlenou rekonstrukcí se dá standardizovaný panelákový byt upravit na útulný domov vyhovující potřebám jeho obyvatel. Ať už patříte mezi milovníky moderního minimalismu, nebo dáváte přednost rustikálnímu stylu bydlení, vytvoříme vám byt na míru – vkusně a s ohledem na vaše přání.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top