ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Developerské projekty | Designost

Záběr naší práce je široký

Do našeho portfolia patří developerské projekty rodinných či bytových domů i komerčních prostor. Zaujal vás některý z našich stavebních projektů? Buďte první, kdo si vybere z toho nejlepšího. Zastavte se za námi, doplníme všechny informace a zodpovíme vaše dotazy.

Developerské bydlení přináší víc než jen pěkné bydlení.

Pro novostavby rodinných a bytových domů vybíráme atraktivní lokality s dobrou dopravní dostupností a příjemným okolím, které zvyšuje životní komfort. U komerčních stavebních projektů sázíme na nejnovější trendy a ekonomickou i ekologickou udržitelnost. Regenerujeme brownfieldy a zároveň respektujeme atmosféru dané lokality. Všechna místa vynikají promyšleným zázemím.

Vysoký standard

Moderní a nadčasové bydlení doplní příjemné prostředí, okolní zeleň i dobře dostupná

Extra kvalita

Pracujeme pouze s kvalitními materiály a klademe důraz na perfektní provedení celé

Udržitelnost

Při výstavbě instalujeme prvky na zachytávání dešťové vody, zelenou střechu či fotovoltaiku

Stavební projekty řešíme ve vlastní režii i pro klienty.

Neustále přicházíme s novými developerskými projekty, u kterých si dáváme záležet na nadčasovosti, propojení s přírodou a celkovém designu tak, aby vyhovoval současným trendům i způsobu života. Zrealizujeme i váš developerský projekt. Představte nám své myšlenky a my váš stavební projekt zaštítíme od začátku do konce.

Podívejte se na naše projekty.

K realizacím přistupujeme zodpovědně a s osobním přístupem – na výstavbu vybíráme taková místa, kde bychom sami chtěli bydlet a trávit tam čas. Zhodnotíme atraktivitu lokality a zvolíme tu, ve které vidíme potenciál. Prohlédněte si naše developerské projekty a buďte mezi prvními, kdo objeví jedinečné bydlení nebo komerční prostor.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top