ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Dotace na rekonstrukci domu - DESIGNO rekonstrukce

Opravte dům po babičce

Chystáte se na rekonstrukci starého domu? Využijte nové dotace „Oprav dům po babičce“, která startuje od září 2023 jako součást programu Nová zelená úsporám. Pokud se vám nechce řešit byrokracie, svěřte projekt nám – poradíme vám, co potřebujete k získání dotace a vše vyřídíme za vás.

Zjistěte, jestli dotaci využijete také vy

O dotaci mohou zažádat ekonomicky aktivní vlastníci rodinných domů nebo rekreačních objektů, které se využívají k trvalému bydlení. Kromě rekonstrukce starého domu můžete dotace čerpat také na novostavbu postavenou na místě původního domu, jehož oprava by byla ekonomicky nevýhodná.

Před, během i po

O dotaci lze zažádat před, během i po rekonstrukci (zpětně se vztahuje na úpravy provedené po 1. lednu 2021).

Něco navíc

Kromě zateplení můžete realizovat i řadu jiných úsporných opatření a získat navíc další bonusy.

Bez starostí

S dotací vám pomůžeme. Vysvětlíme, co budete k čerpání podpory potřebovat, a vyřídíme ji za vás.

Kolik můžete získat a na jaká opatření se dotace vztahuje?

Základ dotace představuje realizace optimálního zateplení, na které můžete získat příspěvek až 1 milion korun. Současně je možné podporu využít také na další úsporná opatření, jako je instalace fotovoltaiky nebo výměna zdroje tepla, u kterých dotace pokryje 50 % výdajů. V rámci dotačního programu můžete získat i další bonusy. Zjistěte o dotaci více.

Pusťte se do toho s námi

Zajistíme projekt a vyřídíme potřebnou dokumentaci. Žádost o dotaci se podává on-line prostřednictvím Agendového informačního systému. K tomu je ale potřeba doložit další dokumenty. Svěřte rekonstrukci starého domu nám – všechno vysvětlíme, provedeme vás celým procesem vyřízení dotace a zajistíme vše potřebné.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top