ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Rekonstrukce domů na klíč | Designostav

Vdechněte starému domu nové kouzlo.

Chystáte se na rekonstrukci starého domu, ale ani nevíte, kde začít? Mějte hotovo rychle a bez zbytečných nervů i starostí. Svěřte rekonstrukci rodinného domu nám a buďte bez obav – o všechno se postaráme za vás.

Řekněte nám svou představu a zbytek už je na nás.

Zajišťujeme kompletní rekonstrukce domů. Zhodnotíme stav nemovistosti, sejdeme se a vy nám řeknete, jaké jsou vaše představy. Vše si s vámi projdeme, vytvoříme návrh a společně se domluvíme na barvách i použitých materiálech. Zajistíme za vás všechny potřebné dokumenty a pustíme se do realizace, která zahrnuje nejen bourací a zednické práce, ale také elektroinstalaci, vodu, plyn, topení, odpady, opravu fasády či střechy nebo terénní úpravy kolem domu. Všechno po sobě uklidíme a vám předáme dům vhodný k okamžitému nastěhování.

Rychle

Kompletní rekonstrukci domu na klíč zvládáme co nejrychleji (podle velikosti a náročnosti).

Nadčasově

Kvalitní materiály a funkční dispozice nikdy nevyjdou z módy.

Komplexně

Předáme vám dům připravený k nastěhování.

Kolik stojí rekonstrukce domu?

Cena rekonstrukce domu na klíč se dům od domu liší. Závisí na rozsahu a náročnosti realizace, použitých materiálech a řadě dalších faktorů. Ozvěte se nám, řeknete nám své požadavky a my po odborném zhodnocení posoudíme, kolik vás to zhruba bude stát.

Naše práce mluví za nás.

Potrpíme si na kvalitní materiály a vybíráme nejlepší možná technická řešení. Baví nás vymýšlet originální provedení interiéru – klademe důraz nejen na rozvržení pokojů, ale také na detaily u nábytku a dalšího vybavení. I starý dům proměníme v moderní a útulné bydlení. Prohlédněte si naše rekonstrukce rodinných domů.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top