ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Fotovoltaika | DESIGNO rekonstrukce

Máme bohaté zkušenosti nejen se samotnými instalacemi fotovoltaických elektráren, ale také s dalšími nutnými činnostmi pro úspěšnou a bezpečnou instalaci FVE. Dlouhodobě se zabýváme vývojem profesionálních průmyslových řešení na poli energetiky a energetických úspor. Fotovoltaika není jen instalace fotovoltaického panelu na střechu, jedná se o komplexní proces skládající se z administrativních, instalačních a revizních činností všeho druhu. Díky našim dlouholetým zkušenostem na poli energetiky a elektroinstalací máme každý potenciální problém perfektně zvládnutý. A jestliže se objeví něco, s čím by si běžná firma nevěděla rady, u nás se můžete spolehnout, že zapojíme celý potřebný tým k tomu, abychom si s danou situací co jak nejlépe poradili a celou instalaci dotáhli do zdárného konce. Jsme profesionálové, nenecháme vás na holičkách.

Proč fotovoltaiku s námi?

  • Jsme profesionálové - Nejsme žádní šlendriáni, kteří využívají současné energetické situace. V energetice máme mnohaleté zkušenosti, o které se s vámi rádi podělíme.
  • Sestavíme kalkulaci úspor - Nerealizujeme projekty, které jsou pro naše klienty nevýhodné. Proto před začátkem každé instalace důsledně promyslíme reálné přínosy instalace a navrhneme optimální řešení.
  • Kompletní řešení - Všechny naše projekty realizujeme od A do Z. Ručíme za bezpečnost a chod našich produktů, hlídáme všechny klíčové součásti realizace a důsledně provádíme revize.
  • Bezpečnost a kvalita - Naším cílem je rychlá instalace námi navrhovaného řešení, kdy v současnosti dosahujeme průměrné délky realizace 4 měsíců od podpisu smlouvy. Samotná instalace FVE na rodinný dům poté zabere v průměru 3 dny.

Napište nám ještě dnes!

Vykročte správným směrem ještě dnes!

Máte-li zájem o profesionální a bezpečnou instalaci fotovoltaické elektrárny pro vaši nemovitost, neváhejte nás kontaktovat skrze náš poptávkový formulář. Na jeho základě se vám do 2 pracovních dnů ozveme a domluvíme si schůzku tak, abychom si mohli detailně vyjasnit veškeré technické i obchodní záležitosti a společně poté mohli přistoupit k realizaci vaší nové fotovoltaické elektrárny.

© 2023 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top