ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Fotovoltaika | Designostav

Staňte se energeticky soběstační.

Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte energeticky nezávislí s vlastní fotovoltaickou elektrárnou. Nemáte čas obíhat byrokratické kolečko? Projekt na fotovoltaiku vyřídíme komplet za vás.

Zajistíme vám fotovoltaiku na klíč.

Jak funguje fotovoltaika na klíč v našem podání? Projekty realizujeme od A do Z. Fotovoltaický systém navrhneme, vyřídíme dotace a nainstalujeme – vše na míru a bez starostí. Zajistíme vše potřebné od dokumentace a vyřízení veškeré administrativy až po samotnou instalaci fotovoltaických panelů. Vy pak začnete s výrobou elektrické energie pro pokrytí vlastní spotřeby, případné přebytky uložíte do baterie nebo prodáte do distribuční sítě.

Kompletní řešení

Fotovoltaická elektrárna na míru a bez starostí. Zařídíme vše potřebné od administrativy až po instalaci.

Rychlé dodání

Realizace do 4 měsíců od podpisu smlouvy. Ručíme za kvalitu a bezpečnost.

Pomoc s dotací

Vyřídíme veškerou administraci pro čerpání dotace Nová zelená úsporám.

Sestavíme vám kalkulaci úspor.

Projekty realizujeme tak, aby pro vás byly výhodné. Důsledně promyslíme reálné přínosy instalace fotovoltaiky a navrhneme optimální řešení. Provedeme vás celým dotačním procesem. Čerpáním dotace Nová zelená úsporám urychlíte návratnost investic na výstavbu fotovoltaické elektrárny až o 7 let. Průměrná délka realizace od podpisu smlouvy se pohybuje do 4 měsíců od podpisu smlouvy, z toho samotná instalace na rodinný dům zabere asi 3 dny. Ušetříte tak čas i peníze.

K projektům přistupujeme zodpovědně.

Ručíme za kvalitu a bezpečnost použitých materiálů, hlídáme všechny klíčové součásti realizace a důsledně provádíme revize. Pro realizaci projektů používáme moderní fotovoltaické panely se zárukou 25 let. S vývojem profesionálních průmyslových řešení na poli energetiky a energetických úspor máme dlouholeté zkušenosti. Náš tým tvoří profesionálové ve svých oborech, kteří udržují krok s aktuálními trendy a využívají nejmodernější technologie.

Vykročte správným směrem.

Přemýšlíte o fotovoltaické elektrárně? Její investice se vyplatí ekonomicky i ekologicky. Kontaktujte nás, domluvíme si schůzku, kde si detailně probereme veškeré technické a obchodní záležitosti i vaše požadavky. Budeme vám k dispozici před, během i po instalaci fotovoltaických panelů.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top