ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Rekonstrukce bytů na klíč | Designostav

Přestěhujte se do nového rychle a bez starostí.

Chcete rekonstruovat celý byt, ale nemáte na to čas ani nervy? Objednejte si rekonstrukci bytu na klíč. S námi to máte bez práce, starostí a s jistotou, že všechno na 100 % klapne.

Vyberte si, co se vám líbí. O vše ostatní se postaráme.

Spolu s vámi vytvoříme návrh, vybereme materiály a zbytek je už jen na nás. Kompletní rekonstrukce bytu v našem podání zahrnuje vše od byrokratických kroků (stavební povolení, ohlášení) přes samotnou realizaci (bourací, zednické práce, elektroinstalace, voda, topení, vestavěný nábytek) až po finální úklid.

Rychle

Kompletní rekonstrukci bytu na klíč zvládáme většinou do 3 měsíců.

Nadčasově

Kvalitní materiály a funkční dispozice nikdy nevyjdou z módy.

Komplexně

Předáme vám byt připravený k nastěhování.

Prohlédněte si naše další realizace.

Klademe důraz na kvalitní materiály a nápaditá řešení dispozic i vybavení. Přesvědčte se sami a podívejte se na naše rekonstrukce panelových bytů. I z fádní 2+1 vytvoříme moderní bydlení, kam si s hrdostí pozvete návštěvu.

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Cena rekonstrukce bytu na klíč je individuální záležitostí. Odvíjí se od velikosti, náročnosti realizace, použitých materiálů a mnoha dalších faktorů. Ozvěte se nám, na základě dodaných informací vám spočítáme přibližnou kalkulaci.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top