ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator Domy na klíč | Designostav

Stavějte s námi a získejte svůj dům snů

Plánujete stavbu rodinného domu na klíč? Svěřte ji nám a my se o všechno postaráme za vás. Popište nám svou představu dokonalého rodinného domu, my ji zrealizujeme a ve finále vám už jen předáme klíče k novému bydlení.

Co znamená dům na klíč v našem podání?

Setkáme se spolu a vy nám řeknete, jak si představujete svůj dům snů. Na všem se domluvíme, prodiskutujeme interiér i prostory okolo domu a vytvoříme projekt se vším všudy, abyste získali přesnou představu o tom, jak bude ve výsledku rodinný dům vypadat. Vyřídíme za vás všechny potřebné dokumenty včetně stavebního povolení a zahájíme stavbu. Pracujeme s kvalitními materiály od ověřených dodavatelů. V průběhu stavby spolu zůstaneme v kontaktu a vše s vámi budeme konzultovat. Nakonec od nás dostanete klíče k novému bydlení.

Před stavbou

Při projektování zohledníme všechny vaše přání a požadavky a vybereme pro ně ta nejlepší technická řešení tak, abyste si dokázali představit finální podobu svého domu. Postaráme se i o stavební povolení.

Průběh stavby

Po vyřízení nezbytných dokumentů si převezmeme místo realizace a zahájíme stavbu. Klademe důraz na použití kvalitních materiálů. O průběhu stavby se vždy můžete informovat.

Předání stavby

Po dokončovacích pracích uklidíme nejen interiér, ale také venkovní prostory. Předáme vám klíče od nového bydlení a doklady nutné ke kolaudaci. Záruka a případný servis je pro nás samozřejmostí.

Zhmotníme vaše představy.

Ať už jde o tradiční dvougenerační dům, moderní bungalov, řadový dům s garáží nebo luxusní dům na klíč, nic pro nás nepředstavuje problém. Zaměřujeme se také na výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, které splňují všechny náročné standardy – zajistíme silnější izolaci, kvalitnější okna i efektivní tepelné čerpadlo. Prohlédněte si ukázky naší práce a přesvědčte se, že zvládneme vytvořit dokonalé bydlení i pro vás.

Rychle

Výstavbu domu na klíč zvládáme co nejrychleji v závislosti na náročnosti projektu a technologických postupech, které práce vyžadují.

Nadčasově

Kvalitní materiály a funkční dispozice nikdy nevyjdou z módy.

Komplexně

Předáme vám dům připravený k nastěhování.

Jaká je cena domu na klíč?

Cena domu na klíč je individuální. Odvíjí se od rozsahu a náročnosti realizace, použitých materiálů a řady dalších faktorů. Řeknete nám své požadavky a my vám spočítáme, kolik přibližně bude váš vysněný dům na klíč stát.

© 2024 Designostav s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Změna cookies preferencí
Vytvořila marketingová agentura
Top